AD 8 code

M.G.F.K. Energy Ltd: Θέση Εργασίας

M.G.F.K. Energy Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Μηχανικός Πωλήσεων

Η K-Energy μέλος του Ομίλου Καραντώνη με κοντά 40 χρόνια εμπειρίας στον τομέα της ενέργειας και πρωτοπόρος στις Ανανεώσιμες Πηγές Ενέργειας και στις Παροχές Ενεργειακών Υπηρεσιών, δίνει την ευκαιρία σε ταλαντούχους ανθρώπους να αναπτύξουν και να αξιοποιήσουν τις δεξιότητες και τις ικανότητες τους σε ένα συνεχώς εξελισσόμενο τομέα.

Καθήκοντα:

  • Επικοινωνία με πελάτες και επίσκεψη για αξιολόγηση χώρου
  • Σχεδιασμός εφαρμογής Φωτοβολταϊκών Συστημάτων και τεχνικών λύσεων
  • Σύνταξη προσφορών

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανικού
  • Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα των Φωτοβολταϊκών θα θεωρηθεί ως πρόσθετο προσόν.
  • Εμπειρία σε πωλήσεις
  • Πολύ καλή γνώση του σχεδιαστικού προγράμματος AutoCAD
  • Ικανότητα χρήσης προγραμμάτων Η/Υ όπως MS Office, CRM κλπ
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ευχάριστο και δραστήριο άτομο

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο careers@karantonis.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”μέχρι τις 18/12/2020, κωδικός SE122020

Όλα τα βιογραφικά σημειώματα θα εξεταστούν και θα διαχειριστούν με πλήρη εμπιστευτικότητα.