AD 8 code

Ζητείται Τηλεφωνητής/ Τηλεφωνήτρια

Costa Coffee: Ζητείται Τηλεφωνητής/ Τηλεφωνήτρια – Λευκωσία

Η παγκοσμίου φήμης αλυσίδα καφετεριών Costa Coffee, έχοντας μια πετυχημένη πορεία για 14 ολόκληρα χρόνια στην Κύπρο, και με 24 καταστήματα σε Παγκύπρια βάση, επιθυμεί να εντάξει νέα μέλη στην δυναμική της ομάδα. Η θέση αφορά Τηλεφωνητή/τρια για κάλυψη θέσης στο τηλεφωνικό κέντρο στην Λευκωσία. Η εργασία είναι μερικής απασχόλησης 30 ωρών εβδομαδιαία σε πενθήμερη βάση Δευτέρα με Παρασκευή.

Καθήκοντα:

  • Σωστή διεκπεραίωση των παραγγελιών μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας ή μέσω του ηλεκτρονικού συστήματος
  • Διαχείριση κλήσεων
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Προσόντα:

  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Απολυτήριο λυκείου ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Πιο συγκεκριμένα προσφέρουμε τα ακόλουθα:

  • Από τα καλύτερα ωρομίσθια στην αγορά
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα με Παρασκευή)
  • 20 μέρες ετήσια άδεια
  • Φιλοδώρημα Χριστουγέννων (13ος μισθός)
  • 50% έκπτωση στα προϊόντα Costa Coffee (συμπεριλαμβανομένου των τροφίμων)
  • 15% έκπτωση στα καταστήματα του ομίλου εταιρειών Symeonides – Marks & Spencer (Λεμεσός, Λάρνακα, Πάφος και Παραλίμνι) και στα καταστήματα Mothercare (σε όλες τις πόλεις)
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Ευκαιρίες ανέλιξης και πετυχημένης πορείας μέσα στην εταιρεία

Εάν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος της παγκοσμίου φήμης αλυσίδας Costa Coffee και να ξεκινήσεις μια πετυχημένη καριέρα στην βιομηχανία του καφέ, τότε μπορείς να μας στείλεις το βιογραφικό σου στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@costacoffee.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  ή να επικοινωνήσεις με το Τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού στο τηλέφωνο 22572088.

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”