AD 8 code

Blue Island Plc: Θέσεις Εργασίας

Blue Island Plc: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Blue Island Plc, που δραστηριοποιείται στην παραγωγή και εμπορία φρέσκου ψαριού, ενδιαφέρεται να προσλάβει Προσωπικό για τις Ψαραγορές της στη Λευκωσία.

 Καθήκοντα

  • Παραλαβή ψαριών
  • Ορθή φύλαξη και διατήρηση προϊόντων
  • Στρώσιμο και ανατροφοδότηση βιτρίνας
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ετοιμασία παραγγελίας (καθάρισμα και απολέπιση των ψαριών)
  • Καθαριότητα του χώρου

 Προσόντα

  • Καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα και ομαδικότητα
  • Η γνώση της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Απολαβές

Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με ταμείο προνοίας, τιμαριθμική αναπροσαρμογή και 13ο μισθό.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως επικοινωνήσουν με τα κεντρικά γραφεία της εταιρείας τηλεφωνικώς στο: 22515763 ή με αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος στο φαξ 22513553 ή στο careers@blue-island.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”