AD 8 code

ThinkCRM Ltd: Θέση Εργασίας

ThinkCRM Ltd: Ζητείται Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών – Λεμεσός

Η Εταιρεία THINKCRM LTD, με έδρα την Λεμεσό, η οποία ειδικεύεται στις πωλήσεις προγραμμάτων διαχείρισης πελατών & ραντεβού, στην Κύπρο και στο εξωτερικό, ζητά για άμεση πρόσληψη Λειτουργό Εξυπηρέτησης Πελατών Παγκυπρίως.

Καθήκοντα:

  • Γνώση προϊόντων της εταιρείας
  • Προώθηση προϊόντων της εταιρείας στην αγορά
  • Άμεση εξυπηρέτηση πελατών
  • Εκπαίδευση και καθοδήγηση νέων πελατών
  • Εφαρμογή τιμολογιακής πολιτικής της εταιρείας

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άριστη γνώση Ελληνικής/Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εμπειρία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο careers@thinkcrm.net

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”