AD 8 code

TargetPlus: Θέσεις Εργασίας

TargetPlus: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρία TargetPlus – Advanced Merchandising Solutions (www.targetplus.eu) που δραστηριοποιείται στην παροχή υπηρεσιών Merchandising και Πωλήσεων, ζητά δραστήρια άτομα για την κάλυψη νέων θέσεων εργασίας στην επαρχία Λευκωσίας.

Merchandisers – Παραγγελιολήπτες

Καθήκοντα & Ευθύνες

  • Αναπλήρωση των προϊόντων στα ράφια πώλησης των υπεραγορών και άλλων καταστημάτων, με βάση τα πλανογράμματα merchandising  και τις ενέργειες marketing των πελατών.
  • Τοποθέτηση προωθητικών υλικών, έλεγχος ημερομηνιών λήξης και καταγραφή έλλειψης αποθεμάτων
  • Λήψη παραγγελιών από τα καταστήματα ευθύνης
  • Καταχώρηση ποσοτικών δεδομένων σε φορητή συσκευή tablet

Προσόντα υποψηφίων

  • Δίπλωμα πανεπιστημίου/κολλεγίου
  • Εμπειρία στις πωλήσεις ή/και στο merchandising τουλάχιστον 2 ετών
  • Εργατικότητα, ομαδικότητα και ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλίας
  • Δυνατότητα μετακίνησης εντός πόλης με ιδιωτικό αυτοκίνητο

Οι επιτυχόντες θα περάσουν από πρόγραμμα εκπαίδευσης στα προϊόντα και καταστήματα που θα αναλάβουν.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@targetplus.eu  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι 30/11/2020.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας.