AD 8 code

Ζητείται Γεωπόνος

Certifybio Ltd: Ζητείται Γεωπόνος – Λευκωσία

Ο Οργανισμός Ελέγχου και Πιστοποίησης Βιολογικών Προϊόντων  CERTIFYBIO LTD  με έδρα τη Λευκωσία,  αναζητά να προσλάβει πτυχιούχο Γεωπόνο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι για τη στελέχωση της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο  ανώτερης σχολής γεωπονικής κατεύθυνσης.
  • Διάθεση εκμάθησης  της νομοθεσίας σχετικά με το βιολογικό τρόπο παραγωγής των γεωργικών προϊόντων και των σχετικών ενδείξεων στα είδη διατροφής. (Καν. 834/2007, 889/2008)
  • Βασικές αρχές ISO 17065.
  • Επαγγελματική εμπειρία ενός έτους σε αντικείμενο του αγροδιατροφικού τομέα.
  • Οργανωτικότητα και μεθοδικότητα εργασίας.
  • Επιθυμία για συνεχή βελτίωση στο πεδίο της ειδίκευσής του.
  • Ικανότητα στην επικοινωνία, στη συνεργασία, στην προφορική παρουσίαση και στην κατάρτιση γραπτών εκθέσεων επιθεώρησης.
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Εγγραφή στο Συμβούλιο Γεωπόνων.
  • Άδεια οδήγησης

Βασικά Καθήκοντα:

  • Εκπαίδευση σε επιθεωρήσεις on-site
  • Προγραμματισμός ή/και υλοποίηση ενημερώσεων στους ήδη υπάρχοντες ή σε υποψήφιους πελάτες, σχετικά με διαδικασίες ένταξης στο σύστημα πιστοποίησης βιολογικών προϊόντων.

Αποστολή βιογραφικών στο info@certifybio.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι την Παρασκευή, 30/11/2020.

Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν εμπιστευτικά και θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια