AD 8 code

Ζητούνται Εργάτες/ Εργάτριες σε Συσκευαστήριο

Iakovos Photiades Foodstuff Suppliers Ltd: Ζητούνται Εργάτες/ Εργάτριες – Λευκωσία

Εργάτες / Εργάτριες Συσκευαστηρίου

Η Εταιρεία Iakovos Photiades Foodstuff Suppliers Ltd, ζητεί για άμεση εργοδότηση  Εργάτες/ Εργάτριες για το Συσκευαστήριο της στη Βιομηχανική Περιοχή Λατσιών για πλήρη απασχόληση, 39 ώρες την βδομάδα, 6ήμερη βάση, Δευτέρα με Σάββατο. Ισχύει σύστημα βάρδιας.

Καθήκοντα:

  • Χειρισμός μηχανών συσκευαστηρίου
  • Ζύγισμα και συσκευασία τροφίμων
  • Επικόλληση ετικετών στα προϊόντα
  • Τοποθέτηση συσκευασμένων προϊόντων σε κιβώτια.

Προσόντα

  • Ικανότητα εργασίας σε περιβάλλον με χαμηλές θερμοκρασίες (8C με 12C)
  • Καλή φυσική κατάσταση.
  • Καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Επιθυμητή η γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Ευγένεια, προθυμία, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα.

Η εταιρεία παρέχει:

  • Πλήρη απασχόληση.
  • Μηνιαίος μισθός.
  • 13ος μισθός.
  • Επίδομα εργασίας σε περιβάλλον με χαμηλές θερμοκρασίες.
  • Ταμείο Προνοίας.
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας.

Αιτήσεις

Τηλεφωνικά: 22488400 μεταξύ των ωρών 08:00 και 16:30

Φάξ: 22488442

Email: hr@iph.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Οι υποψήφιοι/ες που πληρούν τα προσόντα θα κληθούν σε προσωπική συνάντηση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.