AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας (ωράριο 14:15-16:45)

Ιδιωτικό Φροντιστήριο Σύγχρονη Μάθηση: Ζητείται Γραμματέας (ωράριο 14:15-16:45) – Λευκωσία

Το Ιδιωτικό Φροντιστήριο Σύγχρονη Μάθηση στην Αγλαντζιά ζητά να προσλάβει γραμματέα σε φροντιστήριο.

Ωράριο: απογευματινό (14:15-16:45)

Απαραίτητα προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση Η/Υ και δακτυλογραφίας
  • Ικανότητες οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Ικανότητα ταυτόχρονης διεκπεραίωσης πολλαπλών καθηκόντων
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ευχάριστη προσωπικότητα

Καθήκοντα

  • Οργάνωση γραφείου
  • Χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Εξυπηρέτηση γονέων και μαθητών

Για την εκδήλωση ενδιαφέροντος, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: sigxronimathisi@gmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”