AD 8 code

A.P Curium Trading Ltd: Θέση Εργασίας

A.P Curium Trading Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Η εταιρεία A.P Curium Trading Ltd – Είδη Υγιεινής – Κεραμικά .

Ζητά να προσλάβει άνδρα η γυναίκα για την θέση του υπεύθυνου καταστήματος της, στην Λεμεσό .

Περιγραφή θέσης εργασίας :

  • Διαχείριση πελατολογίου εταιρείας.
  • Ανάπτυξη πωλήσεων και διεύρυνση υφιστάμενου πελατολογίου.
  • Πολύ καλός χειρισμός διαδικτύου και social media .
  • Προγραμματισμός  παραγγελιών και παραδόσεων εταιρείας .

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Εμπειρία στις πωλήσεις
  • Γνώσεις η πτυχίο στο μάρκετινγκ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ, Microsoft Office (word, excel, power point)
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλική γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άντρες υποψηφίους)
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Άτομο επικοινωνιακό, ευχάριστο, ευπαρουσίαστο, έντιμο, υπεύθυνο
  • Σημαντικό–Γνώσεις στη διαχείριση λογαριασμών κοινωνικής δικτύωσης

Προσφέρεται :

  • Βασικός μισθός .
  • 13ος  μισθός
  • Bonus επι των πωλήσεων , διαδικτύου .
  • Συνεχής εκπαίδευση στην αγορά , στις πωλήσεις και στην οργάνωση πλάνων προώθησης διαφόρων μας Brand
  • Προοπτικές ανέλιξης μισθού μέσων προμηθειών.
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον.

Ωράριο Εργασίας:

Καθημερινές: 8.00 – 13.00 & 15.00-18.00

Τετάρτη 8.00-13.00

Σάββατο: 9.00 – 13.00

Τα βιογραφικά να αποστέλλονται στο email apcurium@yahoo.gr με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”