AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.Ε.Π.Ε.: Ζητείται Γραμματέας – Λάρνακα

Η δικηγορική εταιρεία ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.Ε.Π.Ε. στη Λάρνακα,  ζητεί γραμματέα για το δικαστηριακό τμήμα.

Απαραίτητα προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή

Καθήκοντα

  • Καθήκοντα υποδοχής (τηλέφωνο, υποδοχή πελατών κτλ.)
  • Δακτυλογράφηση και ετοιμασία εγγράφων
  • Τήρηση αρχείου δικαστηριακών υποθέσεων
  • Χειρισμός ηλεκτρονικής αλληλογραφίας

Για περισσότερες πληροφορίες και αποστολή βιογραφικών παρακαλώ καλέστε στo τηλέφωνo 24659444.

Αποστολή Βιογραφικών στο E-mail: info@georgioullc.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” το αργότερο μέχρι 20/11/2020.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν αυστηρής εχεμύθειας.