AD 8 code

Tryfon Tseriotis Ltd: Θέσεις Εργασίας

Tryfon Tseriotis Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

Η εταιρεία Τρύφων Τσεριώτης με ιστορία πάνω από 100 χρόνια στη κυπριακή αγορά και με όραμα  πρωτοπόρου στη πώληση καταναλωτικών αγαθών, αναζητά να προσλάβει Part Time Merchandisers για την επαρχία Λεμεσού.

Καθήκοντα

  • Καταγραφή αναγκών για αναπλήρωση προϊόντων
  • Φόρτωση προϊόντων από την αποθήκη στα ράφια
  • Αναδιάταξη προϊόντων στα ράφια σύμφωνα με την ημερομηνία λήξης
  • Τακτοποίηση των ραφιών και διατήρηση σωστής εικόνας
  • Τιμοληψία
  • Τήρηση Πλανογράμματος

Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση στο χώρο
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Εξαιρετικές οργανωτικές δεξιότητες
  • Άδεια οδηγού απαραίτητη

Η εταιρεία παρέχει ανταγωνιστικό πακέτο και ένα εξαιρετικό επαγγελματικό περιβάλλον. Υπάρχει επίσης η δυνατότητα επέκτασης σε μόνιμη εργασία νοουμένου ότι υπάρχει η ανάγκη.

Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις
απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο hr@tryfontseriotis.com

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” πριν από τις  25 Νοεμβρίου 2020.