AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Alion Vegetables & Fruit Co Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λευκωσία

H εταιρεία Alion Vegetables & Fruit Co Ltd ζητά προσλάβει Αποθηκάριο για πλήρης απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή εμπορευματοκιβωτίων, εμπορευμάτων από προμηθευτές και έλεγχος αποθεμάτων.
  • Διανομή εμπορευμάτων εσωτερικά.
  • Ταξινόμηση εμπορευμάτων.
  • Ετοιμασία παραγγελιών.
  • Φόρτωση και εκφόρτωση.
  • Συγύρισμα και προετοιμασία χώρων αποθήκης για νέες παραλαβές.
  • Καταμετρήσεις αποθεμάτων αποθήκης.
  • Έλεγχος αποθεμάτων και διεκπεραίωση παραγγελιών.
  • Τήρηση διαδικασιών τμήματος.
  • Διασφάλιση καθαριότητας και εμφάνισης στον χώρο της αποθήκης.
  • Άλλα συναφή καθήκοντα.

Προσόντα:

  • Απόφοιτος μέσης εκπαίδευσης.
  • Οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ικανότητες προγραμματισμού και αποτελεσματική διαχείριση του χρόνου.
  • Καλές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Ομαδικότητα.
  • Επικοινωνιακός και ευχάριστος χαρακτήρας.
  • Γνώση χειρισμού fork lift θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Παρακαλούμε όλοι οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο careers@alionveg.com γράφοντας στο θέμα “FJ106716 – ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ – anergosjobs.com”