AD 8 code

Louis Hotels Plc Co Ltd: Θέση Εργασίας

Louis Hotels Plc Co Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ

Το 5* ξενοδοχείο ‘Royal Apollonia’ στην Λεμεσό, μέλος της εταιρείας Λούης Δημόσια Εταιρεία Λτδ, μία από τις μεγαλύτερες αλυσίδες ξενοδοχείων σε Κύπρο και Ελλάδα, ζητάει προσοντούχο άτομo στην πιο κάτω θέση:

Τεχνικός / Ηλεκτρολόγος

Κύρια Καθήκοντα:

  • Να είναι σε θέση να βοηθά την ομάδα του Τεχνικού τμήματος.
  • Να εκτελεί τεχνικές / ηλεκτρολογικές εργασίες χωρίς επιτήρηση.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Μέσης Γενικής ή  Τεχνικής Σχολής Επαγγελματικής εκπαίδευσης.
  • Προϋπηρεσία στο επάγγελμα.
  • Εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση στην ξενοδοχειακή βιομηχανία επιθυμητή.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας.
  • Γνώση ηλεκτρομηχανικών και μηχανικών εγκαταστάσεων θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Apollonia.engineer@louishotels.com , με τον τίτλο της επιθυμητής θέσης όχι αργότερα από τις 23 Νοεμβρίου 2020.

 *** Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εχεμύθειας ***