AD 8 code

Hydrotherm Co Ltd: Θέση Εργασίας

Hydrotherm Co Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Μηχανικός Πωλήσεων

Η εταιρεία Hydrotherm Co Ltd, μέλος του ομίλου εταιρειών Επιφανίου, είναι από τους κυριότερους προμηθευτές εξοπλισμού για κεντρικές θερμάνσεις, κλιματισμό, υδραυλικές εγκαταστάσεις και υλικών άρδευσης, ύδρευσης και αποχέτευσης (ΑΥΑ). Η εταιρεία ζητά να προσλάβει άτομο δραστήριο και τεχνικά καταρτισμένο για τη θέση του Μηχανικού Πωλήσεων με έδρα τη Λευκωσία.

Κύρια Καθήκοντα

  • Ετοιμασία και υποβολή προσφορών προς τους πελάτες του τμήματος.
  • Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου μέσω συστηματικών επαφών.
  • Παροχή υποστήριξης στους πελάτες πριν και μετά την πώληση (pre and after sales).
  • Υποστήριξη στη διαδικασία αγορών

Κύρια Προσόντα

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου στον κλάδο Μηχανολόγου Μηχανικού.
  • Μεταπτυχιακό στη Διοίκηση Επιχειρήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.