AD 8 code

Iakovos Photiades Foodstuff Suppliers Ltd: Θέση Εργασίας

Iakovos Photiades Foodstuff Suppliers Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός και Πάφος

Πωλητής XVAN

Η Εταιρεία Iakovos Photiades Foodstuff Suppliers Ltd, πρωτοπόρος στον χώρο της εισαγωγής και διανομής  τροφίμων ευρείας κατανάλωσης, αποκλειστικός προμηθευτής και διανομέας των καταστημάτων McDonald’s και της αλυσίδας καταστημάτων τροφίμων Foodsaver, ζητά να προσλάβει Πωλητή XVAN για διανομή και προώθηση των προϊόντων της σε φούρνους περίπτερα και άλλα μικρά σημεία στη Λεμεσό και Πάφο.

Βασικές ευθύνες

Οδηγεί φορτηγό ή εμπορικό όχημα σε προκαθορισμένο δρομολόγιο και προωθεί ή/και παραδίδει τα προϊόντα της Εταιρείας σε πελάτες. Παίρνει παραγγελίες, εισπράττει λεφτά ή/και εκφορτώνει προϊόντα στα σημεία παράδοσης.

Κύρια καθήκοντα:

  • Επικοινωνεί και επισκέπτεται πελάτες για την παράδοση των προϊόντων.
  • Εισηγείται και προτείνει προϊόντα σε πελάτες ανάλογα με τις ανάγκες τους.
  • Καταχωρεί ηλεκτρονικά παραγγελίες των πελατών σύμφωνα με τις διαδικασίες της Εταιρείας.
  • Εισπράττει λεφτά από τους πελάτες, καταχωρεί συναλλαγές και εκδίδει αποδείξεις.
  • Παρέχει υποστήριξη και επιλύει παράπονα πελατών σχετικά με τα προϊόντα ή την εξυπηρέτηση.
  • Επισκέπτεται νέους  πελάτες για να προωθήσει τα προϊόντα της εταιρείας και να εξασφαλίσει παραγγελίες.
  • Παρακολουθεί τις συνθήκες της αγοράς, τιμές, προϊόντα και πωλήσεις του ανταγωνισμού.
  • Οργανώνει εξοπλισμό τοποθέτησης και προώθησης προϊόντων ή παραδίδει προωθητικά υλικά σε πελάτες.
  • Διατηρεί το όχημα του / της είναι συντηρημένο, καθαρό και σε καλή κατάσταση εσωτερικά και εξωτερικά.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Κατάρτιση στις εφαρμογές MS Office.