AD 8 code

Ζητείται Διανομέας

Iakovos Photiades Foodstuff Suppliers Ltd: Ζητείται Διανομέας – Λευκωσία

Η εταιρεία Iakovos Photiades Foodstuff Suppliers Ltd, πρωτοπόρος στον χώρο της εισαγωγής και διανομής τροφίμων ευρείας κατανάλωσης, αποκλειστικός προμηθευτής και διανομέας των καταστημάτων McDonald’s και της αλυσίδας καταστημάτων τροφίμων Foodsaver, ζητά να προσλάβει Διανομέα με έδρα τα Λατσιά.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή, φόρτωση και εκφόρτωση προϊόντων.
  • Διασφάλιση σωστής διαχείρισης των προϊόντων κατα την μεταφορά τους.
  • Σωστή και έγκαιρη διανομή των προϊόντων σύμφωνα με τα δελτία παραγγελιών.

Προσόντα

  • Επαγγελματική άδεια οδήγησης κατηγορίας (12τ)
  • Κάτοχος κάρτας ηλεκτρονικού ταχογράφου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Απόφοιτος/η Λυκείου.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Εμπειρία στην διανομή τροφίμων ευρείας κατανάλωσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πρόθυμος, υπεύθυνος και να επιδεικνύει ομαδικό πνεύμα.
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση.

Απολαβές & Ωφελήματα:

  • Μόνιμη πλήρης απασχόληση
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα-Παρασκευή)
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο Προνοίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Αιτήσεις:

Τηλεφωνικά: 22488400 (08:30 και 16:30)

Φαξ: 22488442

Email: hr@iph.com.cy με θέμα “Διανομέας – anergosjobs.com”

Μόνο οι αιτήσεις που πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια θα αξιολογηθούν.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.