AD 3 code
AD 4 code
AD 6 code
AD 7 code
AD 8 code

Alpha Κύπρου: Θέση Εργασίας

Alpha Κύπρου: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Vision Mixer / Εναλλαγή Εικόνας

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος για τη χειρισμό της μίξης εικόνας και άλλων περιφερικών όπως το DVE.
  • Σε συνεργασία με τον σκηνοθέτη, είναι υπεύθυνος για την τελική οπτική έκβαση του αποτελέσματος των εκπομπών που παράγονται στην τηλεόραση του Alpha Κύπρου.

 Απαραίτητα Προσόντα

  • Δυνατότητα εργασίας σε πενθήμερη βάση από Δευτέρα μέχρι Κυριακή με κυλιόμενο ωράριο και βάρδιες συμπεριλαμβανομένου αργίες.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε παρόμοια θέση εργασίας.
  • Ταχύτητα Αντίδρασης σε έκτακτα γεγονότα.
  • Ομαδικό πνεύμα.

Ωφελήματα

  • Κάλυψη μεσημεριανού γεύματος
  • 13ος Μισθός
  • Δυνατότητα ένταξης σε σχέδιο Ιατροφαρμακευτικής Περίθαλψης από την πρώτη μέρα εργοδότησης
  • Δυνατότητα ένταξης σε Συνταξιοδοτικό Σχέδιο από την πρώτη μέρα εργοδότησης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο contact@alphacyprus.com.cy με τίτλο:”Vision Mixer – ANERGOSJOBS.COM”

Λόγω μεγάλου ενδιαφέροντος μόνο οι επιτυχόντες υποψήφιοι θα κληθούν για συνέντευξη.

Όλα τα βιογραφικά θα παραμείνουν στο αρχείο για 6 μήνες και ακολούθως θα διαγράφονται σύμφωνα με την Πολιτική της Εταιρείας περί προστασίας προσωπικών δεδομένων.

CLICK HERE TO FIND JOBS IN CYPRUS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN NICOSIA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LIMASSOL

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LARNACA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN PAPHOS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN FAMAGUSTA