AD 8 code

Business Consulting Support Ltd: Θέση Εργασίας

Business Consulting Support Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Πωλητής/ Πωλήτρια

Η εταιρεία μας ενδιαφέρεται να προσλάβει άτομο για μερική απασχόληση σε νέο κατάστημα πώλησης/επιδιόρθωσης συσκευών τεχνολογίας (κινητών, τάμπλετς, computers) στη Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  1. Παραλαβή / παράδοση ηλεκτρονικών συσκευών προς επιδιόρθωση
  2. Πώληση προϊόντων  (ηλεκτρονικών συσκευών και accessories)
  3. Έκδοση Τιμολογίων
  4. Ταμείο
  5. Διαχείριση λογαριασμών κοινωνικής δικτύωσης

Απαιτούμενα Προσόντα:

  1. Άτομο επικοινωνιακό, ευχάριστο, ευπαρουσίαστο, έντιμο, υπεύθυνο
  2. Γνώσεις στη χρήση συσκευών τεχνολογίας
  3. Γνώσεις στη διαχείριση λογαριασμών κοινωνικής δικτύωσης
  4. Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Επιπλέον Προσόντα:

  1. Προηγούμενη εμπειρία
  2. Γνώση της Ρώσικης γλώσσας

Ωράριο Εργασίας:

  1. Καθημερινές: 1600 – 2000
  2. Σάββατο:  1000 – 1400

Προσφέρουμε:

  1. Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  2. Προοπτική ανέλιξης

Απολαβές:

  1. Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών
  2. Κοινωνική ασφάλιση

Τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων: Παρασκευή 30/10/2020, ώρα 18:00

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: info@bcsce.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο 25711337