AD 8 code

S. Kaniklides (Cyprus) Ltd: Θέση Εργασίας

S. Kaniklides (Cyprus) Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Operations Officer

Η Εταιρία S. Kaniklides (Cyprus) Limited, ζητά άτομο για εργοδότηση στο τμήμα Operations

Απαραίτητα προσόντα:

  • Τουλάχιστον απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας, σε γραπτό και προφορικό λόγο
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών, πληροφοριακών συστημάτων
  • Οργανωτικές και Ηγετικές ικανότητες
  • Προσήλωση στο αποτέλεσμα και στη λεπτομέρεια
  • Επαγγελματική κρίση και εχεμύθεια

Βασικά Καθήκοντα:

  • Διασφάλιση τήρησης των εσωτερικών διαδικασιών και λειτουργιών του Οργανισμού
  • Προγραμματισμό, επίβλεψη και συντονισμό της καθημερινής λειτουργίας μεταξύ των τμημάτων διασφαλίζοντας ομαλή πρόοδο και παραγωγικότητα
  • Διαχείριση έργων και συντονισμός ομάδων έργων, για την διασφάλιση ποιοτικού και έγκαιρου αποτελέσματος
  • Αξιολόγηση και βελτίωση της αποτελεσματικότητας των διαδικασιών σε όλους τους τομείς λειτουργίας

Οι ενδιαφερόμενοι, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: recruitment@kaniklides.com, αναγράφοντας στο θέμα την ένδειξη «KANIKLIDES – OPERATIONS OFFICER – anergosjobs.com»

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης.