AD 8 code

Ζητούνται Βοηθοί Αποθήκης

Brink’s Cyprus (Private Security Services) Limited: Ζητούνται Βοηθοί Αποθήκης – Λευκωσία

Η Brink’s η μεγαλύτερη εταιρεία ασφαλείας στη Κύπρο, δραστηριοποιείται στην Κύπρο από το 1983 και σήμερα εργοδοτεί πέραν των 700 καταρτισμένων σε θέματα ασφαλείας στελεχών. Επενδύοντας στην υποδομή της και την στελέχωση της, η Εταιρεία ζητά να προσλάβει Βοηθούς Αποθήκης.

Καθήκοντα

  1. Εργασία στα Τμήματα Παραλαβής, Ετοιμασίας και Αποστολής παραγγελιών
  2. Απογραφή αποθεμάτων αποθήκης
  3. Χρήση Λογισμικού και εφαρμογή διαδικασιών διαχείρισης αποθεμάτων και παραγγελιών

Προσόντα

  1. Απολυτήριο Λυκείου
  2. Προηγούμενη Εμπειρία σε αντίστοιχα καθήκοντα αποτελεί πλεονέκτημα
  3. Καλή γνώση ελληνικής & αγγλικής γλώσσας
  4. Ικανότητα οργάνωσης και  τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  5. Ομαδικότητα

Εάν θέλετε να γίνεται μέλος της ομάδας μας τότε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr.cy@brinks.com

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τηλέφωνο επικοινωνίας 22745300, 22745343

Όλοι οι αιτητές θα πρέπει να είναι κάτοχοι Λευκού Ποινικού Μητρώου

Αριθμός Άδειας Ιδιωτικού Γραφείου Παροχής Υπηρεσιών Ασφαλείας ΙΓ/I004