AD 8 code

Νέα Θέση σε Νεανικό και Ευχάριστο Περιβάλλον

Νέα Θέση σε Νεανικό και Ευχάριστο Περιβάλλον – Λευκωσία

Ψάχνουμε για να προσλάβουμε έναν ενθουσιώδη Brand Ambassador. Ως υποψήφιος, θα συμμετάσχετε στην προώθηση των πελατών μας μέσω διάφορων τεχνικών. Θα συνεργαστείτε στενά με επιτυχημένους στον χώρο συνεργάτες του τμήμα πωλήσεων και μάρκετινγκ για να επιτύχετε τους στόχους σας σε ατομικό και ομαδικό επίπεδο.

Κύριες ευθύνες/καθήκοντα:

  1. Συνεχής προώθηση & υποστήριξη πελατών
  2. Δημιουργία νέων ιδεών
  3. Προγραμματισμός εκδηλώσεων σε διάφορα μέρη στην Λευκωσία

Ιδανικά προσόντα του υποψηφίου:

  1. Εξαιρετικές δεξιότητες γραπτής και προφορικής επικοινωνίας
  2. Φιλική και ευχάριστη προσωπικότητα
  3. Οργάνωση και θετική διάθεση για ομαδικότητα σε ένα νεανικό περιβάλλον
  4. Προηγούμενη σχετική εμπειρία δεν είναι απαραίτητη

Η εταιρεία μας προσφέρει ελκυστικό σύστημα αμοιβών, επαγγελματική εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση. Φιλικό και δημιουργικό περιβάλλον που ενθαρρύνει την ανάληψη πρωτοβουλιών και δημιουργεί άριστες προοπτικές εξέλιξης.

Παρακαλούμε όπως προωθήσετε άμεσα το βιογραφικό σας στο email saleschmarketing@gmail.com με θέμα “CODE SA4Νέ”

(AD-U-18)