AD 8 code

Παγκύπριος Διαβητικός Σύνδεσμος: Θέση Εργασίας

Παγκύπριος Διαβητικός Σύνδεσμος: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΘΕΣΕΩΣ
Διοικητικού Λειτουργού

Ο Παγκύπριος Διαβητικός Σύνδεσμος δέχεται αιτήσεις για πρόσληψη ατόμου με πλήρη απασχόληση στη θέση του Διοικητικού Λειτουργού για το γραφείο του στη Λευκωσία.

Καθήκοντα και ευθύνες

  • Οργάνωση γραφείου και συμβολή στην εύρυθμη και αποτελεσματική του λειτουργία
  • Διαχείριση αλληλογραφίας και αρχειοθέτηση
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και ερωτήσεων από μέλη του Συνδέσμου
  • Διαχείριση του μητρώου μελών και έκδοση κάρτας μέλους
  • Σύνταξη επιστολών και εγγράφων
  • Συμβολή στη διοργάνωση και παρουσία σε εκδηλώσεις και δραστηριότητες του Συνδέσμου
  • Εκπροσώπηση του Συνδέσμου σε συναντήσεις με άλλους φορείς
  • Εκτέλεση οποιωνδήποτε άλλων καθηκόντων ανατεθούν για υλοποίηση των αποφάσεων του Διοικητικού Συμβουλίου και προώθηση των σκοπών του Συνδέσμου