AD 8 code

RE/MAX: Θέσεις Εργασίας

RE/MAX: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία, Λεμεσός, Λάρνακα και Πάφος

Η RE/MAX είναι το Νο.1 κτηματομεσιτικό δίκτυο στον κόσμο με παρουσία σε πάνω από 110+ χώρες με 142,000+ Συνεργάτες. Η RE/MAX Cyprus ζητά Βοηθούς Κτηματομεσίτες/τριες (Συνεργάτες) που θέλουν να εξασφαλίσουν επαγγελματική επιτυχία με υψηλές απολαβές για τα γραφεία της στη Λεμεσό, Λευκωσία, Λάρνακα και Πάφο.

Τώρα είναι η ευκαιρία για να έχεις:

  • Εργοδότηση με σταθερό μισθό ή υψηλές προμήθειες με την μέθοδο του 50:50

  • Απεριόριστες προοπτικές ανέλιξης

Καθήκοντα:

  • Κορυφαία επαγγελματική εξυπηρέτηση πωλητών και αγοραστών

Υποστήριξη από RE/MAX:

  • Εκπαίδευση στην μέθοδο εξυπηρέτησης πελατών με το σύστημα RE/MAX

  • Καθοδήγηση και υποστήριξη στην εξεύρεση πωλητών και αγοραστών

  • Εκπαίδευση στην ανάληψη αποκλειστικών εντολών από πωλητές και αγοραστές

  • Εκπαίδευση στην δυναμική προώθηση, πώληση ακινήτων με online και offline marketing

  • Εκπαίδευση σε τεχνικές διαπραγματεύσεων

  • Εκπαίδευση στο κλείσιμο πράξεων

  • Δημιουργία και προβολή του προσωπικού σας επαγγελματικού προφίλ

  • Στοχοθέτηση προσωπικών πωλήσεων

  • Υποστήριξη στην επίτευξη των στόχων σας

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου

  • Πολύ καλή γνώση στο γραπτό και προφορικό λόγο στην Ελληνική και Αγγλική ή άλλη γλώσσα

  • Κοινωνικό χαρακτήρα με μεγάλο κύκλο επαφών

  • Ικανότητα για εργασία σε ένα ανταγωνιστικό κλάδο

  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

  • Καλή Γνώση Η/Υ

  • Προηγούμενη πείρα στα κτηματομεσιτικά δεν είναι απαραίτητη αλλά θα θεωρείται επιπρόσθετο προσόν.

Οι θέσεις είναι για πλήρη απασχόληση.

Παρακαλώ όπως στείλετε τα βιογραφικά σας στο hr@remax.com.cy