AD 8 code

Veluda International Ltd: Θέση Εργασίας

Veluda International Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ

Η εταιρεία μας που εξειδικεύεται στον τομέα επεξεργασίας νερού μεγαλώνει την ομάδα της και αναζητά δυναμικό  Εξωτερικό πωλητή  για την Λεμεσό

Καθήκοντα:

  • Ανάπτυξη και διαχείριση υφιστάμενων και νέων πελατών μέσω προγράμματος επικοινωνίας και επισκέψεων
  • Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας και προσφορά ιδανικών λύσεων ανάλογα με τις ανάγκες του κάθε πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας στο χώρο των πωλήσεων
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Διαχείριση ηλεκτρονικών υπολογιστών (word, excel etc.)
  • Άριστες ικανότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας
  • Δυναμικός και ευχάριστος χαρακτήρας με οργανωτικές ικανότητες

Προσφέρουμε:

  • Εκπαίδευση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών
  • Bonus

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@veluda.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού!