AD 8 code

EU Foods Cyprus: Θέση Εργασίας

EU Foods Cyprus: Θέση Εργασίας – Πάφος

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ (Άδεια οδηγού επαγγελματική ως 18 τόνων φορτηγό FULL TIME)
Η εταιρεία EU FOODS CYPRUS που δραστηριοποιείται στην Κυπριακή αγορά και εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο τροφίμων και ποτών αναζητά να προσθέσει στο ανθρώπινο δυναμικό της στην Πάφο Οδηγό Διανομής Προϊόντων για παγκύπρια διανομή.
Αρμοδιότητες θέσης
Προετοιμασία προϊόντων για διανομή
Φόρτωση, εκφόρτωση και έλεγχος προϊόντων
Παράδοση εμπορευμάτων με βάση των παραγγελιών που έχουν γίνει από τους πωλητές
Είσπραξη με βάση την πιστωτική πολιτική
Προσόντα & Ικανότητες
Άδεια οδηγού επαγγελματική ως 18 τόνων φορτηγό
Προηγούμενη υπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας απαραίτητη
Απόφοιτος Λυκείου
Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
Πελατοκεντρική προσέγγιση
Αιτήσεις
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο info@eufoodscyprus.com ή να πάρουν τηλέφωνο στο 70009293.
Αιτήσεις που δεν πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια, δεν θα αξιολογηθούν. Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν άκρως εμπιστευτικές.
Λήξη: 01/11/2020