AD 8 code

Public: Θέση Εργασίας

Public: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Το Public που προσφέρει τη μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει:

Αποθηκάριο – Λευκωσία

Γίνε και εσύ μέλος της ομάδας μας!

Περιγραφή θέσης:

  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων στην αποθήκη
  • Διευθέτηση και διαχείρισή αποθέματος
  • Καταγραφή αποθέματος
  • Διενέργεια μεταφορών μεταξύ καταστημάτων
  • Διεκπεραίωση παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης προγραμμάτων Microsoft Office
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας
  • Άτομο ευγενικό, πρόθυμο και ενθουσιώδες
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση

Για την ομάδα μας αναζητούμε άτομα με πάθος, ευγένεια και χαμόγελο!

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr_cyprus@public.gr  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” δηλώνοντας στο θέμα τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.