AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

Depcon Construction Ltd: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Λεμεσός

Η εταιρεία μας ζητά άμεσα για πλήρη απασχόληση στη Λεμεσό, Πολιτικού Μηχανικού, για την θέση Διευθυντή έργου.

Προσόντα

  • Πτυχίο πολιτικής μηχανικής
  • Τουλάχιστον 10 χρόνια προϋπηρεσία στον κατασκευαστικό τομέα και ειδικά στην ανέγερση κτιρίων
  • Εμπειρία στην διεύθυνση έργων τουλάχιστον 5 χρόνια
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και των προγραμμάτων Microsoft Office
  • Πολύ καλή γνώση του προγράμματος AutoCad
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου
  • Κάτοικος Λεμεσού

Καθήκοντα

  • Προγραμματισμός έργου
  • Διεκπεραίωση αλληλογραφίας και τήρηση αρχείων του έργου
  • Οργάνωση των δραστηριοτήτων και εποπτείας του εργατικού δυναμικού
  • Οργάνωση και συντονισμός των υπεργολάβων, τον έλεγχο και την παραγγελία υλικών και γενικά την παρακολούθηση και διεύθυνση του έργου
  • Έλεγχος ποιότητας, διαχείρισης κόστους και επιμετρήσεις
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων και προϋπολογισμών του υπό εκτέλεση έργου
  • Διαχείριση υγείας και ασφάλειας
  • Αναφορές προόδου

Προσφερόμενη αμοιβή αναλόγως προσόντων.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο e-mail info@depcon.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”