AD 8 code

Θεόκλητος Ζορπάς & Υιοι Λτδ: Θέση Εργασίας

Θεόκλητος Ζορπάς & Υιοι Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Πωλητής/ Πωλήτρια

Καθήκοντα:

  • Να παρέχεις την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στον πελάτη.
  • Να ασχολείσαι με την τακτοποίηση και παρουσίαση των εμπορευμάτων, την εφαρμογή των κανονισμών υγιεινής και την καθαριότητα του χώρου.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Ηλικία απο 22 μέχρι 40
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, με ευγένεια και διάθεση για μάθηση
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Επικοινωνιακή ικανότητα

Παρακαλούνται οι αιτητές όπως αποστείλουν τα βιογραφικά σημειώματα τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση mzorpa@hotmail.com    με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” και για οποιαδήποτε πληροφορία καλέστε στο 99408177- 22314435