AD 8 code

Panaska Trading Ltd: Θέση Εργασίας

Panaska Trading Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Λειτουργός Logistics

Η εταιρεία PANASKA TRADING CO LTD που ασχολείται με την εισαγωγή, αποθήκευση και εμπορία χημικών πρώτων υλών για τη βιομηχανία και κατέχει ηγετική θέση στην κυπριακή αγορά, αναζητεί Λειτουργό Logistics

Γενικά Καθήκοντα

  • Παρακολούθηση της διεκπεραίωσης των παραγγελιών εξωτερικού (από τη λήψη της παραγγελίας από τον προμηθευτή μέχρι την εκτελώνιση
  • Ετοιμασία διαφόρων εγγράφων εκτελώνισης
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και πελάτες για θέματα που σχετίζονται με τις παραγγελίες τους.
  • Έλεγχος στοιχείων παραγγελιών στο λογισμικό  σύστημα SAP
  • Εργασιακή ενίσχυση σε άλλα πόστα του Τμήματος Logistics και Customer S
  • Οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα ανατεθούν από των  προϊστάμενο του

Προσόντα

  • Απόφοιτος Πανεπιστημίου στον κλάδο Χημικής Μηχανικής ή Logistics ή Διεθνούς Εμπορίου.