AD 8 code

Tomazou Furnishings Co Ltd: Θέση Εργασίας

Tomazou Furnishings Co Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Υπεύθυνος Παραγωγής

Η εταιρεία Tomazou Furnishings Co Ltd  ενδιαφέρεται να προσλάβει Υπεύθυνο Παραγωγής για εργοστάσιο παραγωγής επίπλων στη Βιομηχανική Περιοχή Ιδαλίου:

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση άνω 5 χρόνων
  • Άριστη γνώση κατανόησης κατασκευαστικού και αρχιτεκτονικού σχεδίου
  • Άριστη γνώση των μηχανημάτων ξυλουργικής και επιπλοποιίας
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακή και ηγετική ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

Καθήκοντα:

  • Οργάνωση εργασιών και προσωπικού
  • Επίβλεψη εργασιών
  • Ομαλή διεκπεραίωση εργασιών
  • Απολαβές:
  • Ικανοποιητικό πακέτο απολαβών
  • 13ος μισθός
  • Πλήρη ωφελήματα

Τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων: 31/10/2020

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: tomazou.furniture@cytanet.com.cy   με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο 22486632