AD 8 code

G & L Calibers Ltd: Θέση Εργασίας

G & L Calibers Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Χειριστής Μηχανών

Η G & L CALIBERS LTD, εταιρεία παραγωγής των φυσιγγίων VICTORY, αναζητά να προσλάβει Χειριστή Μηχανών για το εργοστάσιο της εταιρείας στην Βιομηχανική Περιοχή Εργατών.

Καθήκοντα:

  • Χειριστής μηχανών και αλλαγή ρυθμίσεων
  • Τροφοδοσία μηχανών
  • Έλεγχος ποιότητας της ημερήσιας παραγωγής
  • Ταξινόμηση εργασίας στη μονάδα παραγωγής με βάση το πρόγραμμα παραγωγής
  • Διασφάλιση τήρησης κανονισμών Ασφάλειας & Υγείας εργοστασίου

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Καλή προφορική και γραπτή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ευγένεια, εχεμύθεια, προθυμία, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια

Θα συνεκτιμηθούν:

  • Απόφοιτος τεχνικής σχολής
  • Επαγγελματική εμπειρία σε συναφή εργασία
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή και MS Office

Η εταιρεία παρέχει:

  • Πενθήμερη – 38ρη εργασία
  • 13ος μισθός

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως αποστείλουν το Βιογραφικό Σημείωμα (CV) στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@victorycartridges.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”