AD 8 code

Lifepharma (Z.A.M.) Ltd: Θέσεις Εργασίας

Lifepharma (Z.A.M.) Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Lifepharma (Z.A.M.) Ltd, μέλος του Ομίλου MSJ, επιθυμεί να προσλάβει Διανομέα, πλήρους απασχόλησης στο κέντρο διανομής στη Λευκωσία.

Κύρια Καθήκοντα

  • Φορτοεκφόρτωση εμπορευμάτων από/στο όχημα διανομής
  • Προστασία ποιότητας προϊόντων
  • Ορθή και αποτελεσματική παράδοση παραγγελιών σε υπεραγορές σε Παγκύπρια βάση
  • Κατάλληλη και σωστή εξυπηρέτηση πελατών

Οι αιτητές θα πρέπει να κατέχουν τα ακόλουθα:

Προσόντα & Εμπειρία

  • Απολυτήριο αναγνωρισμένης σχολής μέσης εκπαίδευσης
  • Απαραίτητο κριτήριο η Άδεια οδήγησης Φορτηγού
  • Οργανωτική και διοικητική ικανότητα
  • Τυχόν σχετική εμπειρία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Η Εταιρεία προσφέρει

  • Ελκυστικό πακέτο αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ιδιωτική Ασφάλεια Υγείας για Νοσοκομειακή Περίθαλψη
  • Ευκαιρίες ανέλιξης και συνεχούς εκπαίδευσης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως  υποβάλλουν αίτηση μέχρι και τις 16/10/2020 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Phaedra.Jacovides@msjgroup.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.