AD 8 code

Marios Fitides Bakeries Ltd: Θέση Εργασίας

Marios Fitides Bakeries Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Η εταιρεία Μάριος Φοιτίδης Αρτοποιεία Λτδ, έχει καθιερωθεί ως ένας από τους μεγαλύτερους παραγωγούς και Διανομής Κυπριακής, Ελληνικής και Αραβικής πίτας στην Μέση Ανατολή.

Σήμερα προμηθεύουμε πληθώρα εστιατορίων, ξενοδοχείων, catering και σουβλατζίδικων κυρίως στην Κύπρο αλλά και στην Ευρώπη.

Η εταιρία ζητά να προσλάβει για άμεση εργοδότηση, Διανομέα από Λεμεσό.

Περιγραφή Θέσης:

  • 6ήμερο (Δευτέρα έως Σάββατο)
  • Ωράριο: 5:00 πμ – 1:00 μμ
  • Εκτέλεση δρομολογίου
  • Παράδοση παραγγελιών στους πελάτες και εισπράξεις

Προσόντα αιτητή:

  • Κάτοχος κανονικής άδειας οδήγησης για πέραν των 5 ετών
  • Δυνατότητα εκμάθησης φορητού μηχανισμού τιμολόγησης
  • Δυνατότητα αποστολής SMS (μήνυμα τηλεφώνου)
  • Καλή φυσική κατάσταση

Απαιτείται:

  • Καθαρό εργασιακό μητρώο
  • Συστάσεις απαραίτητες

Καθήκοντα:

  • Τήρηση των διαδικασιών της εταιρείας (ωράριο,στολή προσωπικού κ.λ.π)
  • Αξιοποιεί πλήρως και διαχειρίζεται αποτελεσματικά τους πόρους που προσφέρονται από τον οργανισμό
  • Σωστή και έγκαιρη παράδοση των προϊόντων και τοποθέτηση αυτών σε προκαθορισμένο χώρο
  •  Διασφάλιση σωστής διαχείρισης των προϊόντων στη μεταφορά τους
  • Η αποτελεσματική διεκπεραίωση της διανομής της εσωτερικής αλληλογραφίας της εταιρείας
  • Σωστή και προσεκτική οδήγηση εφαρμόζοντας κατά γράμμα των κώδικα οδικής κυκλοφορίας
  • Συντήρηση και διατήρηση των περιουσιακών στοιχείων σε καλή κατάσταση
  • Επίβλεψη παράδοσης-παραλαβή παραγγελιών

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους στο sfitides@fitidesbakery.com.cy    με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”   ή να αποταθούν στο τηλέφωνο επικοινωνίας: 25564267 (09:00 – 14:30) (Δευτέρα έως Σάββατο)