AD 8 code

A. Zorbas & Sons Ltd: Θέση Εργασίας

A. Zorbas & Sons Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ/ΡΙΑ

Ρόλος: Ο Ζαχαροπλάστης Καταστημάτων Πραλίνα έχει ως κύριο μέλημα την παρασκευή προϊόντων και εξειδικευμένων τούρτων στη βάση των προτύπων και των διαδικασιών ασφάλειας και υγείας της Εταιρείας.

Καθήκοντα:

  • Παραγγελιοληψία πρώτων υλών
  • Παρασκευή κρεμωειδών προϊόντων (τούρτες παραγγελιών, παγωτά, μαρμελάδες κλπ) και άλλων γλυκών/ μπισκότων βάση των συνταγών, τηρώντας τις διαδικασίες ασφάλειας και υγείας της Εταιρείας
  • Έλεγχος και καταγραφή απωλειών πρώτων υλών
  • Καταγραφή αποθέματος και θερμοκρασιών
  • Διατήρηση αρχείων καταστήματος
  • Έλεγχος ημερομηνιών λήξης πρώτων υλών και απόσυρση τους
  • Επικοινωνία με πελάτες σχετικά με την παραγγελία εξειδικευμένων τούρτων
  • Έχει υπό την ευθύνη του/της την ευταξία στον χώρο του καταστήματος εντός και εκτός, των ψυγείων, των μηχανημάτων, των πάγκων, της αποθήκης κλπ.
  • Για την εκπαίδευση συναδέλφων για παρασκευή κρεμωειδή ή άλλων γλυκών σε περίπτωση απουσίας του Ζαχαροπλάστη από το κατάστημα
  • Διασφαλίζει την ομαλή λειτουργία του τμήματος

Προσφέρουμε:

  • 13ος μισθό
  • Ταμείο προνοίας
  • Ιατροφαρμακευτική κάλυψη
  • Εκπτώσεις σε όλα μας τα προϊόντα

Ακαδημαϊκά Προσόντα, Εμπειρίες :

  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης σε θέματα Ζαχαροπλαστικής
  • Τρία χρόνια εμπειρίας στον τομέα της Ζαχαροπλαστικής
  • Cash Back σε κάθε αγορά προϊόντων της Εταιρείας

Μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο  HR@zorbas.com.cy   με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”