AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Κλινικού Εργαστηρίου Άμεσα

Χημείο Ρούδα: Ζητείται Βοηθός Κλινικού Εργαστηρίου Άμεσα – Λευκωσία

Το Χημείο Ρούδα αναζητά Βοηθό Κλινικού Εργαστηρίου Άμεσα.

Βασικές αρμοδιότητες/Καθήκοντα Υποψηφίου

  • Άρτια επαγγελματική συμπεριφορά  προς τους πελάτες
  • Αιμοληψία
  • Χρήση μηχανημάτων εργαστηρίου
  • Εμπειρία στον χώρο κλινικών εργαστηρίων

Δεξιότητες και προσόντα

  • Απόφοιτη/ος ΤΕΙ ή σχετικού κλάδου
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα να ακολουθεί τις μεθόδους και διαδικασίες του εργαστηρίου
  • Γρήγορη αφομοίωση, προσαρμοστικότητα και μεθοδικότητα
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα

Απολαβές και ωφελήματα

  • Η εργασία είναι μερικής απασχόλησης
  • Εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Πληρωμένος χώρος εστίασης αυτοκινήτου
  • Μισθός αναλόγως προσόντων

Για πληροφορίες και αιτήσεις επικοινωνήστε με τον κύριο Φρανσίσκο Ρούδα.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 22760407 (Δευ-Παρ 07:30-18:00 ).

Email:  info@rudaslab.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”