AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου/ Τμήμα Διαχείρισης Γραφείου

Mekel Ltd: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου/ Τμήμα Διαχείρισης Γραφείου – Λεμεσός

Ζητείται άτομο για τη θέση Βοηθού Λογιστηρίου – Τμήμα Διαχείρισης Γραφείου.

Καθήκοντα

  • Λογιστικά καθήκοντα (bookkeeping, VAT, Payables, Reconciliations)
  • Γραμματειακά καθήκοντα (Διαχείριση τηλεφώνων, φαξ, emails, filing, γραμματειακή υποστήριξη διευθυντή)

Προσόντα

  • Άριστη Γνώση Ελληνικών (Γραπτή και Προφορική)
  • Γνώση Αγγλικών (Γραπτή και Προφορική)
  • Άριστη Γνώση λογιστικού προγράμματος (Eurosoft)
  • Άριστη Γνώση λογισμικών προγραμμάτων (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Δεξιότητες πολλαπλών εργασιών

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: admin@mekel.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”