AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Y. Karamanolis & Associates LLC: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η δικηγορική εταιρεία Γ. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Δ.Ε.Π.Ε. ενδιαφέρεται να προσλάβει στα γραφεία της στη Λευκωσία, Γραμματέα (Secretary) προς υποβοήθηση των δικηγόρων της, για πλήρη απασχόληση.

Προσόντα

  • Οργανωτικές ικανότητες και δυνατότητα εργασίας υπό πίεση.
  • Άριστη γνώση χρήσης ηλεκτρονικού υπολογιστή σε περιβάλλον Microsoft Windows καθώς και προγραμμάτων Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (ομιλία και γραφή).

Προηγούμενη πείρα και γνώση χρήσης του λογισμικού ΖΥΓΟΣ θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου, διευθέτηση συναντήσεων και ενημέρωση πελατών
  • Αρχειοθέτηση υποθέσεων, αλληλογραφίας και εγγράφων της εταιρείας και πελατών

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες για την πιο πάνω θέση παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@karamanolis.com με τίτλο:”Θέση Γραμματέως – ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας.