AD 8 code

C.A Papaellinas: Θέση Εργασίας

C.A Papaellinas: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Junior Marketing Administrator

O Όμιλος C.A Papaellinas με ηγετική θέση στην εισαγωγή, διανομή και πώληση καταναλωτικών, καλλυντικών και φαρμακευτικών προϊόντων, όπως επίσης και με δυναμική παρουσία στον τομέα της λιανικής πώλησης με τα καταστήματα Beauty Line,  Holland & Barrett, Yves Rocher και Selekt Beauty, ζητά να προσλάβει Junior Marketing Administrator.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση περιεχομένου ιστοσελίδας και Online Application ακολουθώντας το πλάνο μάρκετινγκ.
  • Επίλυση τεχνικών θεμάτων που πιθανόν να προκύψουν στην ιστοσελίδα και στο Online Application σε συνεργασία με την ομάδα IT για την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση των πελάτων μέσω των δύο καναλιών.
  • Συντονισμός με τον Online Sale Officer για παραγγελίες, παραλαβές και δώρα από Υπευθύνους Μαρκών.
  • Επικοινωνία με την ομάδα του Οnline Store για κάλυψη αναγκών τους.
  • Παροχή υποστήριξης στην ομάδα μάρκετινγκ για τη διοργάνωση και υλοποίηση διαφόρων εργασιών.

Προσόντα:

  • Πτυχίο στο Μάρκετινγκ, Διοίκηση Επιχειρήσεων ή σε άλλο συναφή κλάδο θα θεωρηθεί ως πλεονέκτημα.