AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Γραφείου

G.D.L. Trading Ltd: Ζητείται Βοηθός Γραφείου – Λεμεσός

Η θυγατρική εταιρεία GDL Trading Ltd του ομίλου Λόρδος με έδρα τη Λεμεσό, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της εισαγωγής και διανομής τροφίμων Παγκύπρια, ενδιαφέρεται να προσλάβει Βοηθό Γραφείου για πλήρη απασχόληση.

Βασικές Αρμοδιότητες και Καθήκοντα:

  1. Οργάνωση Γραφείου
  2. Αρχειοθέτηση και γενικά καθήκοντα γραμματειακής και λογιστικής υποστήριξης
  3. Διαχείριση Τηλεφωνημάτων

Προσόντα:

  1. Ευχάριστη προσωπικότητα
  2. Ισχυρές δεξιότητες οργάνωσης και επικοινωνίας
  3. Άριστη γνώση χρήσης Ηλεκτρονικού Υπολογιστή και MS Office
  4. Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  5. Βασικές γνώσεις λογιστικής

Παρακαλώ σημειώστε ότι λόγω του μεγάλου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους επιτυχόντες υποψηφίους.  Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας.

Οι ενδιαφερόμενοι αιτητές παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@gdltrading.com με τίτλο:”Βοηθός Γραφείου – ANERGOSJOBS.COM”