AD 8 code

Alokozay General Trading (Cyprus) Ltd: Θέση Εργασίας

Alokozay General Trading (Cyprus) Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Διανομέας

Η Εταιρεία Alokozay General Trading (Cyprus) Ltd ζητά να προσλάβει άτομο για την θέση του διανομέα για πλήρη απασχόληση στη Λεμεσό.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Κάτοχος επαγγελματικής Άδειας φορτηγού
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής γλώσσας και βασική γνώση αγγλικής γλώσσας
  • 2-3 χρόνια εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Άριστες οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα διαχείρισης χρόνου
  • Υπευθυνότητα και Επαγγελματισμός
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Καθήκοντα

  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Παγκύπρια παράδοση στους πελάτες της εταιρείας
  • Βοηθός αποθηκάριου για φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση career@alokozay.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  ή στο φαξ 25040959