AD 8 code

Blue Island Plc: Θέσεις Εργασίας

Blue Island Plc: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Υπάλληλοι Ψαραγοράς

Η εταιρεία Blue Island Plc που δραστηριοποιείται στην παραγωγή και εμπορία φρέσκου ψαριού ενδιαφέρεται να προσλάβει Προσωπικό για τις ψαραγορές της στην Επαρχία Λευκωσίας.

Τα βασικά καθήκοντα της θέσης είναι:

  • Η παραλαβή των προϊόντων.
  • Η ορθή φύλαξη και διατήρηση τους.
  • Το στρώσιμο και ανατροφοδότηση της βιτρίνας.
  • Η εξυπηρέτηση του πελάτη και ετοιμασία της παραγγελίας (καθάρισμα και απολέπιση των ψαριών).
  • Η καθαριότητα του χώρου.

Απαραίτητα προσόντα

  • Καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, συνέπεια, υπευθυνότητα και ομαδικότητα.

Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με ταμείο προνοίας, τιμαριθμική αναπροσαρμογή και 13ο μισθό.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν την αίτηση τους μαζί με το βιογραφικού τους στο email careers@blue-island.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή στο φαξ 22513553, αναγράφοντας την θέση στην οποία αιτούνται.

Για περισσότερες πληροφορίες τηλεφωνήστε στο 22515763.