AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Υποδοχής

A.I.Motokinisi Ltd: Ζητείται Υπεύθυνος Υποδοχής – Λεμεσός

Η εταιρεία A.I.MOTOKINISI LTD, αποκλειστικοί αντιπρόσωποι και εισαγωγείς των αυτοκινήτων PORSCHE στην Κύπρο, ζητά υπεύθυνη/ο υποδοχής, για μερική απασχόληση, για να συμπληρώσει την ομάδα της.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Μεθοδικότητα και οργανωτικός χαρακτήρας
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή και προγραμμάτων
  • Γενικές γραμματειακές γνώσεις
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε παρόμοια θέση

Καθήκοντα

  • Υποδοχή των πελατών
  • Συντονισμός του τηλεφωνικού κέντρου
  • Διεκπεραίωση γενικών γραφειακών εργασιών και γραμματειακών καθηκόντων

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού

Προσφέρονται εξαιρετικές συνθήκες εργασίας και πολύ καλό πακέτο απολαβών.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα άμεσα στην ηλεκτρονική διεύθυνση  dora.theologou@porsche.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”