AD 8 code

Ζητείται Πωλητής/ Διανομέας

Ζητείται Πωλητής/ Διανομέας – Λεμεσός

Από εμπορική εταιρεία με έδρα τη Λεμεσό ζητείται ΠΩΛΗΤΗΣ / ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ  για πώληση και διανομή των προϊόντων της
Καθήκοντα:
  • Διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου και ανάπτυξη νέου.
  • Επισκέψεις σε πελάτες με σκοπό την πώληση και λήψη παραγγελιών.
  • Παρουσίαση των προϊόντων της εταιρείας σε υφιστάμενους / υποψήφιους πελάτες, παράδοση και τοποθέτηση προϊόντων.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Γνώση και εμπειρία στις εξωτερικές πωλήσεις
  • Γνώση και εμπειρία των επαρχιών Λευκωσίας, Λάρνακας, Αμμοχώστου
  • Ικανότητα στην οργάνωση
  • Ικανότητα στην επικοινωνία
  • Δίπλωμα αυτοκίνητου
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Διαμονή στη Λεμεσό.

Απολαβές και Ωφελήματα:
Βασικός Μισθός και προμήθεια επί των πωλήσεων, Ταμείο προνοίας, Ασφάλεια υγείας, Εξέλιξη καριέρας.

Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο Emailbiosun@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  ή να επικοινωνήσουν με το 25725001 από τις 08:30 μέχρι τις 16:30 καθημερινά εκτός Σαββάτου Και Κυριακής.