AD 3 code
AD 4 code
AD 6 code
AD 7 code
AD 8 code

Ζητούνται Βοηθοί Αποθήκης

Voici La Mode Ltd: Ζητούνται Βοηθοί Αποθήκης – Λευκωσία

Ο Όμιλος εταιριών Voici La Mode Ltd ψάχνει Βοηθούς Αποθήκης για τις κεντρικές αποθήκες στην βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου

Καθήκοντα:

  • Ξεφόρτωμα των εμπορευμάτων από τα containers
  • Ταξινόμηση και συγύρισμα στα ράφια
  • Τοποθέτηση τιμών στα προϊόντα
  • Ετοιμασία παραγγελιών για τα καταστήματα
  • Παράδοση των προϊόντων στα καταστήματα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια Οδηγού
  • Βασικές γνώσεις Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Ευχάριστη και θετική προσωπικότητα

Προφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και άλλων ωφελημάτων.

Για προσωπική συνέντευξη παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας με τον κωδικό “HR/WΑ/003 – anergosjobs.com” στο  jobapplication@voicilamode.com   

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν για συνέντευξη

CLICK HERE TO FIND JOBS IN CYPRUS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN NICOSIA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LIMASSOL

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LARNACA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN PAPHOS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN FAMAGUSTA