AD 8 code

Iron Mountain Cyprus Ltd: Θέσεις Εργασίας

Iron Mountain Cyprus Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

Η Iron Mountain Cyprus Ltd προσλαμβάνει Οδηγούς που θα ασχολούνται με την παράδοση και παραλαβή αρχείου των πελατών της στη Λεμεσό.

Οδηγοί/Υπεύθυνοι παράδοσης και παραλαβής αρχείου

Οι Οδηγοί εκτελούν ένα μεγάλο και σημαντικό κομμάτι των εργασιών της εταιρείας καθώς είναι τα άτομα που διαχειρίζονται το αρχείο των πελατών μας ακολουθώντας τις διαδικασίες της εταιρείας και διασφαλίζοντας ότι τηρούνται οι κανόνες ασφάλειας, ποιότητας και εμπιστευτικότητας της Iron Mountain Inc.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή και ασφαλής μεταφορά αρχείου από και προς τους πελάτες
  • Ανάκτηση και παράδοση αρχείου στους πελάτες
  • Φόρτωση και μετακίνηση κιβωτίων και εγγράφων
  • Άλλες εργασίες εντός του αρχειοφυλακίου σχετικές με τα καθήκοντα πιο πάνω

Προσόντα και προϋποθέσεις:

  • Απολυτήριο Λυκείου/Πτυχίο
  • Άδεια οδήγησης
  • Βασική τουλάχιστο χρήση τεχνολογίας
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Δέσμευση στην τήρηση των διαδικασιών ποιότητας και ασφάλειας
  • Αξιοπιστία
  • Ομαδικότητα
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες. Φιλικός χαρακτήρας.

Η συγκεκριμένη θέση διαθέτει σημαντικά ωφελήματα (13ο μισθό, Ταμείο Προνοίας, Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη, εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον κτλ).

Αν επιθυμείτε να ληφθεί η αίτηση σας, προς αξιολόγηση για την πιο πάνω θέση, παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@fileminders.com.cy δηλώνοντας  “Driver-Limassol – ANERGOSJOBS.COM” στo πεδίο θέματος.