AD 8 code

Ζητείται Δάσκαλος / Δασκάλα

Ιδιωτικό Φροντιστήριο Παπούλας: Ζητείται Δάσκαλος / Δασκάλα – Λευκωσία

Ζητείται για Μελετητήριο Δάσκαλος / Δασκάλα Περιοχή Στρόβολος

Καθήκοντα:

Καθημερινό διάβασμα των μαθητών  και προετοιμασίας επομένης ημέρας για το σχολείο

  • Διδασκαλία σε μαθητές δημοτικού

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου Δασκάλου ή συναφούς κλάδου
  • Προηγούμενη πείρα διδασκαλίας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Ωράριο εργασίας14:00-18:00

Ελκυστικό Πακέτο Απολαβών αναλόγως των ωρών διδασκαλίας και δεικτών απόδοσης για τη διδασκαλία με επιπλέον bonus στους Δασκάλους για κάθε τμήμα που διδάσκουν στο τέλος του χρόνου

Παρακαλούμε όπως οι ενδιαφερόμενοι/ες αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: powerofknowledge.cy@gmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”