AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

MegaTeL: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η MegaTeL δραστηριοποιείται στον τομέα της τεχνολογίας-τηλεπικοινωνίας και ειδικότερα στο τομέα της χονδρικής πώλησης -διανομής κινητών τηλεφώνων, tablet, smart devices, laptops και περιφερειακών με έδρα της τη Λευκωσία , δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη στην θέση [ Office Administrator ]

Περιγραφή Θέσης:

  • Υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών
  • Οργάνωση γραφείου και διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων
  • Έκδοση παραστατικών (τιμολογίων , αποδείξεων , αναφορών κτλ)  και άλλα γενικά καθήκοντα.
  • Ετοιμασία Παραγγελιών , Διαχείριση Συσκευών προς επιδιόρθωση (mobile phones & Tablets).
  • Οργάνωση Αποθήκης και διαχείριση παραλαβών/αποστολών
  • Παραλαβή και αποστολή δεμάτων.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα με άριστες ικανότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας
  • Υπεύθυνο και οργανωμένο άτομο με επαγγελματισμό ,με οργανωτικές δεξιότητες και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ικανότητα διεκπεραίωσης εργασιών σε ένα δυναμικό περιβάλλον υπό πίεση και ικανότητα να τηρεί χρονοδιαγράμματα.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή και MS Office.
  • Κάτοχος Πανεπιστημιακού πτυχίου ή Διπλώματος Γραμματειακών Σπουδών.
  • Γνώση SAP ERP ή/και προηγούμενη εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Απολαβές:

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική  διεύθυνση HR@megatel.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”