AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Α.Μ. Οne Visit Solution Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λεμεσός

Α.Μ. Οne Visit Solution ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο για την αποθήκη της στην Λεμεσό.

Κύρια καθήκοντα:

  • Παραλαβή εμπορευμάτων.
  • Έλεγχος, διαχωρισμός και ταξινόμηση εμπορευμάτων.
  • Διατήρηση της αποθήκης σε καθαρή και ταξινομημένη κατάσταση.
  • Συγκρότηση παραγγελιών για τους πωλητές .
  • Γενικές εργασίες αποθήκης.

Απαραίτητα προσόντα

  • Απολυτήριο λυκείου.
  • Έγκυρο πιστοποιητικό εκπαίδευσης για την ασφαλή χρήση περονοφόρου (forklift).
  • Γνώσεις χρήσης εξοπλισμού αποθήκης (hand truck, pallet jack κ.α).