AD 8 code

A. J. Vouros Ltd: Θέση Εργασίας

A. J. Vouros Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία A. J. Vouros Ltd με ηγετική θέση στην παραγωγή, εισαγωγή και διανομή επώνυμων προϊόντων όπως SUPRA, NOVA, DOR, JOHN FRIEDA, GLADE,DUCK,RAID,PRONTO,MR MUSCLE,AUTAN, IMPERIAL LEATHER, CAREX κ.α. ζητά να προσλάβει άτομο για την θέση Brand Manager.

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία ετήσιου πλάνου marketing & πωλήσεων και υλοποίηση του πλάνου αυτού.
  • Διαχείριση και τήρηση του ετήσιου προϋπολογισμού
  • Επίβλεψη, και συντονισμός σε συνεργασία με τον διευθυντή πωλήσεων για καθοδήγηση της ομάδας πωλητών και της ομάδας merchandisers σε καθημερινή βάση.
  • Ενημερώνεται συνεχώς για τις τάσεις και εξελίξεις της αγοράς καθώς και για τις κινήσεις του ανταγωνισμού.
  • Εκπαίδευση και ενημέρωση της ομάδας πωλήσεων για νέα προϊόντα
  • Υλοποίηση της ετήσιας πολιτικής Marketing όπως αυτή έχει καθοριστεί από την Γενική Διεύθυνση

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πανεπιστημιακή εκπαίδευση με ειδικότητα στο Marketing.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση Microsoft, Word, Excel.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων.
  • Επαγγελματισμός, συνέπεια και συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας
  • Οργάνωση και μεθοδικότητα.

Προσφέρεται ένα γενναιόδωρο πακέτο απολαβών αναλόγως πείρας και προσόντων.

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση demos@ajvouros.com με τίτλο “Brand Manager – ANERGOSJOBS.COM” μέχρι τις 23 Αυγούστου 2020