AD 8 code

Αναζήτηση ατόμων στην εξυπηρέτηση πελατών

Αναζήτηση ατόμων στην εξυπηρέτηση πελατών – Λάρνακα

Περιγραφή Θέσης

Νιώθουμε περήφανοι να δίνουμε πάντα προτεραιότητα στον πελάτη. Αυτή τη στιγμή αναπτύσσουμε και ενδυναμώνουμε το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών το οποίο αποτελεί για μας σημαντική παράμετρο της προσπάθειάς μας να εξασφαλίσουμε την καλύτερη ποιότητα εξυπηρέτησης στους πελάτες μας.

Προσόντα

Δείχνετε αφοσίωση και

  • Φροντίζετε για την καλύτερη δυνατή επικοινωνία με τους πελάτες
  • Διαχειρίζεστε τα αιτήματα των πελατών
  • Συνεισφέρετε στη συνεχή βελτίωση των καθημερινών διαδικασιών, προτείνοντας λύσεις σε πιθανά ζητήματα και κάνοντας προτάσεις για τη βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών προς τους πελάτες

Συναντάτε τις ευκαιρίες και σας προσφέρουμε

  • Την ευκαιρία προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης σε μία εταιρεία
  • Την ευκαιρία να γίνετε μέλος ενός επιτυχημένου οργανισμού από την αρχή
  • Ένα ελκυστικό πακέτο αμοιβών

Είστε ο ιδανικός υποψήφιος γιατί

  • Διαθέτετε καλές επικοινωνιακές δεξιότητες τόσο σε προφορικό όσο και σε γραπτό επίπεδο και έχετε πελατοκεντρική αντίληψη, αλλά και θετικό τρόπο προσέγγισης των καθημερινών καθηκόντων αντιμετώπισης των πιθανών προκλήσεων
  • Είστε μεθοδικός και οργανωτικός και δείχνετε επιμονή στην ολοκλήρωση των διαφόρων διαδικασιών.
  • Δίνετε πάντα έμφαση στην ποιοτική εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Χειρίζεστε άπταιστα την ελληνική γλώσσα, τόσο στον προφορικό όσο και στον γραπτό λόγο

Αρπάξτε την ευκαιρία να γίνετε μέλος της εταιρείας μας. Εάν δείξετε αφοσίωση θα συναντήσετε τις ευκαιρίες.

Μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα εδώ: customeradvisor19@gmail.com

(AD-F-60)